Zaznacz stronę

WordPress to nieograniczone możliwości dla Waszej firmy

Kilka słów Wp Forma

Jesteśmy pasjonatami WordPressa – nasze realizacje to sklepy internetowe, strony branżowe oraz blogi tematyczne. Wszystkie projekty stworzone są na najpopularniejszym systemie CMS WordPress.
Projektujemy i wdrażam strony w oparciu o podejście Look & Feel. Każdy etap tworzenie strony jest ważny dlatego od początku realizacji dbamy o bezpieczeństwo, szybkość i właściwą optymalizację pod SEO. Głównie tworzymy strony oparte na WordPress Divi jak i na gotowych motywach.

Dlaczego WordPress jest najlepszą opcją dla Twojej strony internetowej?

WordPress to przede wszystkim bardzo łatwa w obsłudze platforma. Jest to gotowy do użycia CMS, który jednocześnie pozwala na rozbudowę i modyfikacje. Nie wymaga znajomości HTML czy PHP. Dzięki niemu można stworzyć stronę, która w pełni odzwierciedli wizję klienta i spełni jego wymagania pod względem funkcjonalności. WordPress ma ogromny potencjał, który umożliwia zaprojektowanie stron zgodnych z preferencjami kolorystycznymi, graficznymi i nie tylko. Dzięki temu, że akceptowany projekt jest wdrażany, można mieć pewność, że będzie on w pełni unikalny i wyróżni się na tle konkurencji.

Jednym z dodatkowych atutów WordPressa jest ciągły rozwój i aktualizacja pod względem bezpieczeństwa. Rozwój tej platformy sprawia, że powstaje coraz więcej nowych funkcji i wtyczek, co umożliwia swobodne zarządzanie treścią i dopasowywanie jej do potrzeb użytkowników. W Polsce wiele znanych marek korzysta z WordPressa.

Dodatkowym atutem WordPressa jest to że wciąż jest rozwijany i aktualizowany pod względem bezpieczeństwa. Rozwój platformy WordPress sprawia że powstaje coraz więcej nowych funkcji i wtyczek, które pozwalają na swobodne manewrowaniem contentem tym samym dopasowanie go do potrzeb użytkownika. W Polsce wiele znanych marek korzysta z WordPressa.

 

Co wykonujemy w ramach WordPress?

Strony branżowe i blogi.

Sklepy oparte na WooCommerce

Rozwijamy i wspieramy oraz opiekujemy się WP

Wykonujemy projekty graficzne.

Unikalne i wyjątkowe projekty graficzne dla Waszej marki .

Tworzenie stron na platformie WordPress – podstawowe informacje?

System zarządzania treścią (CMS) to kluczowy element przy tworzeniu stron internetowych. Dzięki niemu możliwe jest łatwe dodawanie, edytowanie oraz usuwanie treści bez konieczności wysokiej wiedzy programistycznej. Najpopularniejszym CMS na świecie jest WordPress, który wyróżnia się prostotą oraz możliwością dodawania treści przy użyciu szablonów. Jednak powodzenie strony internetowej nie zależy tylko od właściwego wdrożenia CMS, ale również od estetyki, grafiki i koncepcji. Dlatego tak ważne jest, aby do projektowania strony internetowej podchodzić z uwagą na wszystkie elementy, które decydują o jej atrakcyjności i funkcjonalności. Przy projektowaniu stron WordPress szczególnie ważne jest dbanie o każdy szczegół, co zapewni użytkownikom wysoki komfort korzystania z platformy. W naszej agencji WP Kreatywna Forma Stron Internetowych dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć dla naszych klientów strony internetowe, które przyciągną uwagę użytkowników oraz zbudują ich zaufanie do marki.